Vrijwilligers Het Anker bij Muziek op de Binnendieze

Geplaatst op: Dinsdag 17 september 2013
 
Ook dit jaar heeft ons bestuur weer voor een bijzondere avond gezorgd. Na dagen van zinderende hitte;
de serveerders en koks hebben het geweten!; begon het zaterdagmiddag 7 september te regenen!
Nee toch! Gewapend met poncho en paraplu gingen we aan boord om te gaan genieten van het concert op de Binnendieze. De heilige Vincentius zorgde ervoor dat we droog bleven en een prachtige avond hadden waar we allemaal enthousiast over waren.

Na afloop nog een gezellige en goed verzorgde bijeenkomst in ons "Anker" waar Jacques, onze voorzitter, nog enkele belangrijke zaken de revue liet passeren. Natuurlijk onze mooie nieuwe keuken en pantry, maar ook wat zorgen om het teruglopend aantal gasten de laatste maanden. Inmiddels is er een pr-plan in de maak. Maar zo'n dip hebben we in het verleden al vaker gehad en het is altijd weer goed gekomen!

Ook dit jaar waren er weer "Ankertjes" voor 10 jaar trouwe dienst.
Tot slot, dank aan ons bestuur voor hun inspanning om  ook deze avond weer tot een succes te maken

Een kok.

Kok Sonja (l) krijgt een Ankertje en zonnebloem
voor 10 jaar trouwe dienst!

Ik wil helpen

Vrijwilliger zijn bij Vincentiusvereniging is dankbaar werk. U leert veel mensen kennen met dezelfde idealen en doet veel nieuwe ervaringen op.

Meer info

Waar kan ik goederen inleveren

Onze Kringloopwinkel is blij met goederen en kleding die in goede en bruikbare staat zijn om te verkopen. U kunt deze afgeven in de winkel of een afspraak met ons maken om deze op te halen.

Meer info